Daha iyi bir Twitter için Gozimo!

İnterneti daha kullanışlı hale getirmek amacıyla geliştirdiğimiz Gozimo’yu yüklediğinizde sosyal medyanın en popüler aracı Twitter’da ne gibi değişikliklere kavuşacağınıza dair birkaç örneği paylaşmak isteriz.

Gerçek hesaplar, sahte hesaplar

Twitter’ın en büyük sorunlarından biri popüler kullanıcılara ait birçok hesap bulunması. Gozimo, bu tip kullanıcıların gerçek hesaplarına yönelik otomatik uyarılar sunuyor. Eğer ekranınıza gelen Twitter hesabı gerçekten ismini taşıyan kullanıcıya aitse Gozimo ikonu ‘check’ işaretiyle bunu onaylıyor. Mesaj kişinin sahte (fake) ya da parodi hesabından yollanmışsa Gozimo çarpı işaretli bir ikonla üstüne tıkladığınızda açılan pencerede o kişinin / kurumun gerçek hesabını size gösteriyor.

Yakında bu özelliği her Gozimo kullanıcısına açacağımızın müjdesini de verelim. Kullanıcılarımız basit bir form doldurarak kendi Facebook, Twitter ve benzeri sosyal ağ hesaplarını tanımlayacak ve diğer Gozimo kullanıcılarının sayfalarında kendi hesapları için yukarıda gördüğünüz gibi özel bir kutucuğa sahip olacak.

Instagram için Twitter’dan ayrılmak yok

Bir başka ayrıcalığı Instagram paylaşımlarında yaşayacaksınız. Gozimo’yu yüklediğinizde karşınıza çıkan Instagram linklerinde fotoğrafı görmek için yapmanız Twitter’dan ayrılmanıza gerek yok. Linkin hemen yanında çıkan ikona tıkladığınızda mesajın hemen altında fotoğrafı görebilirsiniz. Kapatmak için ikona tekrar tıklamanız yeterli.

Güncel gelişmeleri kaçırmayın

Gelişmeleri sürekli takip eden Gozimo ekibi, karşınıza çıkan konularla ilgili en iyi kaynakları tarayıp size aktarmayı hedefliyor. İkona tıkladığınızda açılan pencerelerde sizi daha detaylı (tercihen Türkçe) kaynaklara yönlendiriyoruz.

Örnekleri çeşitlendirmek mümkün.

Güncel gelişmeleri takip ederken spor karşılaşmaları ihmal etmemiz elbette mümkün değildi!

Bir diğer sürpriz, Fizy linki içeren mesajlarda karşınıza çıkacak. Paylaşılan şarkıyı dinlemek için Gozimo ikonuna tıkladığınızda Fizy müzikçaları belirerek şarkıyı çalmaya başlıyor!

Tek tıklamayla ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz Gozimo, üyelik bile gerektirmeden Twitter’ı daha zengin, daha işlevsel hale getirebilmek için hizmetinizde. Neredeyse her gün yeni özellikler eklemek için çalışıyoruz. Tavsiyelerinizi yorum bölümünde yazabilir, hep birlikte daha zengin bir araca dönüşmemizi sağlayabilirsiniz.

Tavşanı takip etmeye devam edin ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>